Seriale 4K na Netflixie. Lista 9 tytułów wartych obejrzenia

Technologia oferująca rozdzielczość 4K jest już ogólnodostępna i wiele osób chętnie z niej korzysta. Żeby cieszyć się najwyższą jakością obrazu wystarczy posiadać urządzenie (telewizor lub monitor) obsługujący rozdzielczość 4K oraz szybkie łącze internetowe. Po spełnieniu tych wymagań wystarczy zalogować się na platformę Netflixa i wybrać seriale, które zostały udostępnione w odpowiednim formacie.

Lista 9 seriali dostępnych w 4K na Netflixie

Rozdzielczość 4K oferuje niezapomniane wrażenia i wyjątkową głębię obrazu. Warto obejrzeć seriale, które doskonale wykorzystują możliwości współczesnej technologii. Poniżej znajduje się lista wybranych tytułów wraz z krótkim opisem

Gambit Królowej

Porywający serial limitowany, opowiadający o losach osieroconej dziewczyny posiadającej ponadprzeciętne zdolności intelektualne. Główna bohaterka pragnie wykorzystać je, aby stać się najlepszą szachistką w historii i wstrząsnąć światem zdominowanym przez mężczyzn.

Arcane

Film produkcji Riot Games, obok którego nie przejdzie obojętnie żaden fan League of Legends. Serial animowany szybko wspiął się na szczyty popularności i zajął pierwsze miejsce. Akcja Arcane dzieje się w Piltover oraz dzielnicy Zaun. To właśnie tam rozpoczyna się historia dwóch sióstr: Vi i Jinx, które szybko przejdą do legendy.

Snowpiercer

Życie na Ziemi niemal zupełnie zniknęło. Planeta została skuta lodem, a ostatni ludzie walczą o przetrwanie w pociągu, który nieustannie okrąża glob. To właśnie tytułowy Snowpiercer ciągnący za sobą 1001 wagonów podzielonych na klasy. Bogaci i biedni są od siebie oddzieleni, a ciemiężony lud postanawia wzniecić bunt.

Wiedźmin

Serial fantasy stworzony na podstawie sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Tytułowym wiedźminem jest Geralt z Rivii, który walczy z potworami w świecie, gdzie ludzie często okazują się najgorszymi monstrami.

Dom z papieru

Grupa przestępców szczegółowo planuje skok na bank. Napad ma być największym wyczynem kryminalnym w historii. Szybko okazuje się, że nawet doskonale przygotowana ekipa może natrafić na nieprzewidziane trudności.

Bridgertonowie

Jeden z najpopularniejszych seriali dostępnych na Netflixie. Daphne Bridgerton dostała zadanie, aby znaleźć sobie męża o odpowiednim statusie. W wyniku niepowodzenia dziewczyna została narażona na upokorzenie wśród stref wyższych. Tak było do czasu, gdy udało jej się wejść w tajemniczy układ z księciem Hastings.

Cień i kość

Alina Starkov jest osieroconą kartografką dysponującą nadprzyrodzonymi mocami. Teraz wyłącznie od niej zależeć będą dalsze losy świata ogarniętego wojną.

Szkoła dla elity

W Hiszpanii funkcjonuje prywatna szkoła, do której chodzą dzieci najzamożniejszych oraz najbardziej wpływowych ludzi. Kiedy trafia do niej troje uczniów pochodzących z klasy robotniczej szybko dochodzi do starć, a na tragiczny finał nie trzeba długo czekać. Pierwsza śmiertelna ofiara jest już znana.

Squid Game

Niezwykle popularny serial, który opowiada historie zadłużonych ludzi. To właśnie oni dostają zaproszenie do udziału w grach dla dzieci. Pozornie łatwy zarobek jest kuszący. Niestety zawsze można spodziewać się haczyka w idealnych propozycjach. Ten konkretny będzie wyjątkowo krwawy.