5 rzeczy o Netflixie, które trzeba znać.

Chociaż duża konkurencja jest na owym rynku z platformami, które oferują usługi streamingowe. Jeden z takowych portali streamingowych z filmami i serialami jest to Netflix. Platforma owa zgromadziła już 220 milionów użytkowników z całego świata i wciąż prężnie działa pod tym względem, by było ich najwięcej. Niestety, dużo osób nie wie rzeczy o Netflixie, które trzeba znać i wiedzieć przed założeniem owego konta na tym portalu. Dziś właśnie je przedstawimy.

1. Ile kosztuje ten portal streamingowy?

Musimy wiedzieć na samym początku, że są, 3 plany do wyboru dla użytkownika a są, to:

– Podstawowy.

– Standardowy.

– Premium.

Każdy z tych owych planów oferuje te same katalogi filmy i seriale, ale różnią, się między innymi ilością kont ile osób w danym momencie mogą, oglądać na raz na jednym z owych podpiętych kont pod właśnie takowy plan.

Plan podstawowy oferuje tylko jedno konto jeden ekran i tylko jedną osobę oglądającą w zwykłej jakości SD a kosztuje on 29 złotych.

Plan standard oferuje już oglądanie dla dwójki osób w tym samym czasie na dwóch osobnych ekranach i oferuje jakość w HD a jego koszt to 43 złote.

Plan premium oferuje oglądania dla 4 osób na różnych monitorach w tym samym czasie i oferuje, jakość Ultra HD a jego koszt wynosi, 60 złotych.

2. Jak założyć konto na Netflixie?

Założenie owego konta jest bardzo proste, ale niektórzy nie wiedzą jak czy po prostu nie umieją. Wystarczy, wejść na ich główną stronę kliknąć zarejestruj, się/sgnup i wpisać e-mail hasło i co wymaga owa strona zalogować się na pocztę potwierdzić e-mail i zapłacić jeden z planów z góry i cieszyć się całym miesiącem serialami i filmami.

3. Jak pobrać aplikację od Netflixa?

To jest jeszcze prostsze niż przy zakładania konta w zależności od rodzaju telefonu i systemu wchodzi, się na sklep internetowy oferowany w telefonie wpisując, nazwę Netflix wyskakuje jego ikona i klikamy, pobierz, na ów telefon. W zależności, jaki system mamy to pobierzemy ową aplikację na Sklep Play czy na IOS App Store, a nawet na komputer z Windowsem w sklepie Microsoft Store.

4. Jak zalogować się do naszego konta?

Wchodzimy na główną stronę netflixa i klikamy, w ten czerwony przycisk zaloguj, a następnie podajemy dane takie jak nazwa i hasło.

5. Jak oglądać filmy na telewizorze z Netflixa?

W przypadku owych telewizorów Smart mamy już fabrycznie zainstalowaną aplikację Netflixa bądź możliwość jej pobrania ze sklepu w ustawieniach telewizora. Wówczas po prostu ściągamy bądź odpalamy, logujemy, się i wybieramy film. No i gotowe.